Skvělý úspěch na mezinárodní scéně

Vytvořeno: 22. 11. 2023

Evropská cena za inovativní výuku

Ve čtvrtek 16. 11. 2023 převzali zástupci naší školy (Mgr. Martin Janošek, Mgr. Lucie Čechová a Mgr. Michaela Ciprysová) Evropskou cenu za inovativní výuku (European Innovative Teaching Award), která je udělována nejlepším edukativním projektům v rámci programu Erasmus+ v oblasti školního a odborného vzdělávání.

Slavnost se odehrála v nádherném Kaiserštejnském paláci v Praze. Cenu předávali Ondřej Andrys, státní tajemník Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a vedoucí sekce školního a odborného vzdělávání Domu zahraniční spolupráce.

Ocenění EITA letos získalo 93 projektů ze 32 zemí, mezi nimi čtyři české projekty, vždy jen jeden ve své kategorii (předškolní vzdělávání, primární vzdělávání, sekundární vzdělávání a v kategorii odborného vzdělávání a přípravy). Náš projekt INOVACE VE VÝUCE byl tedy v kategorii základního vzdělávání nejlepší!

Ocenění si moc vážíme, je to uznání za veškeré naše úsilí, které jsme vložili nejen do našeho projektu, ale také do vzdělávání na naší škole.

Mgr. Lucie Čechová

 

Galerie

Kontaktní údaje

Adresa školy
  • Základní škola Břeclav, Slovácká 40
  • příspěvková organizace
  • Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav
Fakturační údaje
  • IČ: 60680709
Bankovní spojení
  • 86-1846600207/0100
  • (Komerční banka)
Datová schránka
  • ID datové schránky: hpkdtwx
Resortní identifikátor školy

Hlavní kontakty

Kancelář, spojovatelka
Ředitel školy
VŠECHNY KONTAKTY

 

Jak se k nám dostanete

autobusová zastávka

Slovácká

autobusová zastávka

Jana Palacha

Slovácká 40,
Břeclav

ZOBRAZIT TRASU

Spojme se

loading

Než budete pokračovat

Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte zde.

Cookies - nastavení

zavřít

Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte zde.

Správa předvoleb souhlasu

Nezbytné cookies

Bez nich se web neobejde. Zajišťují, aby vše fungovalo, jak má.

vždy povoleno

Marketingové cookies

Shromažďují informace, které pomáhají k lepšímu přizpůsobení reklam vašim zájmům.

Personalizační cookies

Se zapnutým personalizovaným cílením budeme zpracovávat informace o vašem chování na webu. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout to, co vás zajímá.

Analytické cookies

Pomáhají nám zjistit, kdo navštěvuje náš web a jak ho lidé používají. Díky těmto datům můžeme efektivně pracovat na vylepšování obsahu i funkčnosti.