Futsalisti ve ŠkoFL9 míří do třetího kola

V úterý 21. listopadu 2023 se ve sportovní hale v Hustopečích odehrálo třetí kolo Školské futsalové ligy 9, kam jsme postoupili začátkem listopadu z prvního kola ve Strážnici. Turnaje v Hustopečích se zúčastnily celkem tři týmy – domácí ZŠ Hustopeče Komenského, ZŠ Slovácká Břeclav a ZŠ Kobylí.

Úvodní duel mezi Hustopečemi a Kobylím skončil poměrně jednoznačným výsledkem 3:0. Poté jsme odehráli utkání se ZŠ Hustopeče my, poměrně vyrovnaný duel se rozhodoval až ve druhém poločase. Dvakrát se prosadil Martin Beránek, další góly přidali Vladimír Kubík a Štěpán Frýdek. Výhra 4:1 nám zajistila téměř jistý postup ze skupiny, přesto bylo o co hrát i v posledním zápase proti Kobylí. I tady se výsledek překlopil na jednu stranu až ve druhé půli. Bezbrankový stav prolomil Tomáš Kurial, pojistku na 2:0 přidal v závěru Filip Kepák.

Kluci tak turnaj vyhráli a z prvního místa postupují do dalšího (již třetího) kola Školské futsalové ligy 9. To se odehraje někdy v prosinci nebo v první polovině ledna. Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a gratulujeme. Ať se daří v dalších bojích!