Okresní přebor ve florbalu mladších chlapců

Ve čtvrtek 9. listopadu 2023 se v hale TJ Lokomotiva Břeclav uskutečnilo okresní kolo florbalového turnaje chlapců ze šestých a sedmých tříd. Do turnaje se přihlásilo celkem 13 základních škol. Družstva byla rozlosována do tří tříčlenných a jedné čtyřčlenné skupiny. Do semifinále postupoval pouze vítěz skupiny. S ohledem na vysoký počet účastníků bylo na každý zápas vyměřeno jen deset minut hrubého času. Hrálo se standardně na velké brány s gólmanem a pěti hráči v poli dle pravidel florbalu.Ve čtvrtek 9. listopadu 2023 se v hale TJ Lokomotiva Břeclav uskutečnilo okresní kolo florbalového turnaje chlapců ze šestých a sedmých tříd. Do turnaje se přihlásilo celkem 13 základních škol. Družstva byla rozlosována do tří tříčlenných a jedné čtyřčlenné skupiny. Do semifinále postupoval pouze vítěz skupiny. S ohledem na vysoký počet účastníků bylo na každý zápas vyměřeno jen deset minut hrubého času. Hrálo se standardně na velké brány s gólmanem a pěti hráči v poli dle pravidel florbalu.

Naše družstvo bylo ve skupině společně se ZŠ Hustopeče Komenského a se ZŠ Tvrdonice. Rozhodli jsme se hrát na dvě vyrovnané pětky a pravidelně střídat. První zápas odehráli kluci s Hustopečemi a zvítězili vysoko 6:0. Druhý zápas ve skupině mezi Tvrdonicemi a Hustopečemi skončil remízou. V posledním zápase skupiny jsme hráli o první místo s Tvrdonicemi. Zápas byl velmi vyrovnaný a z obou stran opatrný. Podařilo se nám vstřelit první gól. Nicméně soupeř bojoval a v bouřlivé atmosféře se mu podařilo zápas otočit a zvítězit v poměru 2:1.Věřím, že i přes prohraný zápas byl turnaj pro všechny zúčastněné cennou zkušeností.Reprezentanti: Antonín Baránek, David Doležal, Šimon Lisoň, Jiří Filipi, Vojtěch Vymyslický, Filip Lisoň, Viktor Miklík, Paul Fišer, Lukáš Modra, Adam Podlucký, Filip Skoupý.