Školní kolo přespolního běhu

V pondělí 18. 9. 2023 se konal v Česnekovém lese za Poliklinikou Břeclav školní přebor v přespolním běhu.

Celkem se závodu zúčastnilo v mladší kategorii (6. – 7. třída) 26 dívek a 26 chlapců, ve starší kategorii (8. – 9. třída) to pak bylo 14 dívek a 28 chlapců.

Mezi mladšími dívkami si pro zlato doběhla Lucie Kondllová ze 7.A, stříbro získala Tamara Mank z 6.A a bronz patří Kateřině Kachyňové ze 7.A. Na stupeň vítězů v mladších chlapcích se dostal Filip Lisoň (6.A) i jeho starší brácha Šimon Lisoň (7.A). Zatímco prvně jmenovaný obsadil třetí příčku, Šimon celý závod vyhrál! Druhé místo pak získal Karel Vít (6.A).

Starším dívkám vládla Lucie Šebová (8.A), Adéla Šimíková ze stejné třídy skončila na druhé pozici. Třetí místo získala Sabina Moore (9.A). Mezi kluky byl první Štěpán Frýdek z 8.A, druhý skončil Michal Šálek z 9.A a třetí doběhl Martin Hrabě z nesportovní třídy 9.B.

Děkujeme za předvedené výkony, za účast žáků z nesportovních tříd a gratulujeme k úspěchům! Přejeme hodně štěstí v okresním kole, které je na programu v úterý 26. září.