příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Sněhové radovánky PDF Tisk Email
08. leden 2010

Jelikož žijeme v Břeclavi na jihu Moravy, je pro naše děti opravdu vzácností vidět v zimě sníh a užívat si na něm spoustu legrace. Když nám po blátivých a uplakaných Vánocích napadlo to bílé potěšení, neváhali jsme a řádně jsme si čerstvého sněhu s dětmi ze školní družiny užili.

Vyzbrojeni kombinézami, rukavicemi, čepicemi jsme vyrazili do té sněhové nadílky. Vždy zvítězila bitva v koulování, ale samozřejmě jsme nezapomněli na tradiční disciplínu – stavění sněhuláků. Bohužel jsme nemohli sáňkovat, bobovat nebo jezdit na lopatě neboť se v okolí naší školy se nenachází žádný kopeček, ale to nám radost nezkazilo. Jenom se obáváme, že tento zázrak přírody u nás dlouho nevydrží a tak budeme doufat, že nám příští rok zas něco napadne a budeme si užívat sněhu jako lidé na našich horách.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky