Školní přebor v plavání

V pondělí 10. 12. 2018 se konal na bazénu každoroční přebor v plavání, kterého se tentokrát zúčastnilo celkem 63 závodníků.

MLADŠÍ DÍVKY
Závod mladších kategorií byl rozdělen na rozplavby a finále, takže každý závodník plaval 2x 25m.
Finále mělo vysokou úroveň a o umístění rozhodly minimální časové rozdíly. Nejlepšími časem si prvenství vybojovala Simona Greplová (14,76 s), druhé místo získala Jana Piškulová (15,14 s) a třetí místo urvala Marika Beránková (16,69 s).

MLADŠÍ CHLAPCI
Stejně početná kategorie, jako kategorie mladších dívek byla i chlapecká, 22 závodníků. V této kategorie byly ke zhlédnutí jak kvalitní výkony, tak zajímavý souboj ve finále. Z titulu se nakonec radoval Jirka Michlovský (16,28 s) před Dominikem Bařinou (16,59 s) a Tobiasem Šálkem (16,65 s).

STARŠÍ DÍVKY
Osm dívek se přišlo „porvat“ o titul přeborníka školy na trati 50m. Holky, které dosáhly na medailové příčky, předvedly velmi kvalitní časy. Pro zlato si doplavala Soňa Chlubnová (35, 42 s) před Petrou Skalníkovou (37,62 s) a Emou Helešicovou (39,05 s).

STARŠÍ CHLAPCI
V závodě starších chlapců zvítězil favorit Richard Struška (32,70). S mankem 3,5s si doplaval pro stříbro David Novotný (36,20) ve velmi těsné bitvě před Vítkem Hlavenkou (36,22).

GRATULUJEM K ÚSPĚCHŮM A OSOBNÍM REKORDŮM!