Sportovní soustředění mladších žáků tříd s rozšířenou výukou Tv

10. – 13. dubna 2018

Ve dnech 10. – 13. 4. proběhlo sportovní soustředění žáků 6. a 7. tříd s rozšířenou výukou Tv. Náplň soustředění byla rozdělena do dvou částí. Dopolední část probíhala v areálu TJ Lokomotiva Břeclav, kde žáci absolvovali  atletickou přípravu. V odpoledním bloku měli všichni možnost vyzkoušet sporty, ke kterým se v běžné hodině Tv nedostanou. Atletickým vrcholem byl předposlední den, kdy žáci poměřili své síly v rámci ODZNAKU VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ. V dívčí kategorii si nejlépe vedly Petra Skalníková (1. místo), Tereza Vrzalová (2. místo) a Klára Bartošová (3. místo). U chlapců bylo pořadí následující: Matyáš Bohatý (1. místo), Filip Jandásek (2. místo) a Dominik Venos (3. místo). Poslední den byl věnován utužování kolektivu v areálu Lanového centra Hájenka. Poděkování patří všem žákům za přístup, TJ Lokomotivě Břeclav, Lanovému centru Hájenka, Indoorgolfu Břeclav, MSK Břeclav – stolní tenis, pánům z Pálavského věšáku a Locos Břeclav za spolupráci.