příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Nocování na Duhovce PDF Tisk Email
07. prosinec 2007

Na akci jsme se moc těšili. V pátek se ochladilo a také začalo hodně pršet. Naštěstí kolem půl třetí přestalo a my jsme mohli vyrazit pěšky v 15:15 na Duhovku. Hodní rodiče převezli všechna zavazadla a my mohli šlapat bez zátěže dlouhou cestu. Všichni byli stateční jen Martina s Kristýnou trochu reptaly. Hurá jsme na místě. Převlékli jsme se a hup do tělocvičny. D ružstva Tygříků a Maxíků soupeřila ze všech sil v soutěžích.

Překvapení:

Hledání čertích děr před lesem. Byla tma, zima a v dálce se mihotala světýlka. Většina dětí se odvážně vypravovala k čertům. Anděl však musel povzbudit Martinu, která začala natahovat moldánky. Konečně máme čertí rejdy za sebou, vrátili jsme se na Duhovku. Kde na nás čekal „čertí guláš“ a to pořádné porce. Když jsme se najedli a odpočinuli hurá na karneval, tanečky a soutěže ve zpěvu. V kostýmech to dětem moc slušelo a pěkně se vydováděly. Byli tak unavení, že příprava na večerku byla bez reptání. Před spaním nám zazpívala při kytaře. Spalo se nám náramně.

Dopoledne jsme pekli a zdobili perníčky a taky hráli další společné hry. Na čísla v tajence soutěživé hry ve družstvech – podlézání slepého soupeře a „Dejme hlavy dohromady“.

Po svačince jsme nazdobili perníčky. Sbalili jsme se, uklidili svoje věci a rozloučili se s přáním, že se na jaře sejdeme na dalším nocování.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky