příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Velikonoční výtvarné dílny PDF Tisk Email
15. březen 2015

V týdnu od 9. 3. do 13. 3. 2015 proběhlo na naší škole velikonoční tvoření. Letos byla nabídka dílen opravdu velká a děti si mohly vybrat z nabídky celkem šesti dílen.

Paní učitelky se opravdu pečlivě připravily a nabídly dětem zdobení perníčků, a to u paní učitelky Jurkovičové. Zatímco jim poleva usychala, mohly navštívit dílnu paní učitelky Ščukové, kde si vytvořily kraslice zdobené barevnými páskami. Paní učitelka Slunská si připravila opravdu náročnou výrobu kraslic skládáním z barevných stužek. Tato vajíčka patří k nejkrásnějším na naší výstavce. Zajíčci z vlnitého papíru se vyráběli u paní učitelky Novotné. A vlněné koule se během krátké doby přeměnily na kuřátka a slepičky v dílničce u paní učitelky Zúbkové. Ekologické využití odpadového materiálu proběhlo v dílničce paní učitelky Hrubé, kde se jako materiál pro dekoraci využily proložky na vajíčka a v nich se usadily slepičky z vaječných výfuků. Potěšil nás zájem téměř stovky dětí.

Výstavka instalovaná na chodbě školy je pěkným začátkem letošního jara a inspirací pro blížící se Velikonoce. Doplňují ji taky výrobky z hodin pracovní výchovy na I. stupni a velmi pěkné dekorace školní družiny.

Mgr. Eliška Ščuková

 

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky