příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Home Školní aktivity Akce a události Školní rok 2013/2014 Starosta ocenil úspěchy našich žáků v soutěžích
Starosta ocenil úspěchy našich žáků v soutěžích PDF Tisk Email
26. listopad 2013

V úterý 26. listopadu 2013 byla velká skupina žáků a učitelů naší školy přijata starostou města Břeclavi MUDr. Oldřichem Ryšavým a jeho místostarosty Ing. Lubošem Krátkým a Mgr. Richardem Zemánkem na půdě Městského úřadu. Vedení města tímto ocenilo reprezentaci města v naukových a sportovních soutěžích na krajské a celostátní úrovni. Úspěšné žákyně a žáky vždy spolu s jejich úspěchem představili pedagogové, každému z nich bylo osobně poděkováno a dostali drobné věcné dary. Po oficiální časti jsme se mohli občerstvit a pobesedovat s vedením našeho města.

Oceněni byli

I. stupeň

Účastníci oblastního kola Kinderiády v Brně (22. 4. 2013) – 2. místo v kraji
Klára Kachyňová a Filip Jandásek ze 2. tříd
Lucie Macounová a Vít Hlavenka ze 3. tříd
Klára Vaculíková, Tereza Doležalová a Marek Štěpnička ze 4. tříd
Barbora Vačkářová a Adam Tomas Pavka z 5. tříd

II. stupeň

Starší žáci

OVOV - Krajské kolo
Adam Polášek – 1. místo - postup na republikové finále
Ondřej Vodák – 2. místo

Pohár rozhlasu – republikové finále 7. místo, krajské finále 2. místo
Vojta Mach, Kamil Redek, Ondřej Vodák, Michal Holobrádek, Adam Polášek, Michal Veselý, Michal Florus, Adam Kolínek, Dan Fiala, Dominik Černý, Thomas Harris

Přespolní běh - republikové finále
Michal Florus, Kryštof Balga, Michal Holobrádek, René Nosek, Dan Fiala, Dominik Tetur

Atletický čtyřboj – krajské finále 2. místo
Florus Michal, Adam Kolínek, Michal Holobrádek, Kamil Redek, Ondřej Vodák

Halová kopaná – krajské finále 3. místo

Mladší žáci

OVOV - Krajské kolo družstvo 1. místo postup na republikové finále
René Pekaj, Adam Bařina, Adam Husovský, Patrik Dančo

Pohár rozhlasu – krajské finále 3. místo, podle bodů republikově 7. místo
Adam Bařina, Dominik Nešpor, Šimon Herman, Adam Husovský, Matouš Helešic, Martin Miklík, René Pekaj, Patrik Dančo, Michal Hübl, Lukáš Kubát, Martin Šálek

Starší žákyně

OVOV – krajské finále
Zuzana Kratochvílová - třetí místo

Atletický čtyřboj – 3. místo na republikovém finále, 1. místo v krajském finále
Darina Bursíková, Sabina Poláčková, Zuzana Kratochvílová, Leona Vargová, Gabriela Slámová

Pohár rozhlasu – krajské finále 3. místo
Darina Bursíková, Sabina Poláčková, Zuzana Kratochvílová, Leona Vargová, Gabriela Slámová, Sabina Prajková, Nikola Čechová, Tamara Pospíšilová, Jenifer Chválívá, Iva Severová, Karolína Judasová, Sára Drobiličová

Mladší žákyně

OVOV - Krajské kolo družstvo 1. místo postup na republikové finále
Leona Vargová, Gabriela Slámová, Veronika Jaborníková, Sabina Prajková

Pohár rozhlasu – krajské finále 4. místo
Leona Vargová, Tereza Macounová, Veronika Jaborníková, Jana Trubačová, Lenka Veselá, Mirka Mauričová, Kristýna Floriánová, Natálie Polachová, Klára Klimšová
Barbora Lucká

Šachy – krajské finále

Družstva 7. místo - Vojtěch Kylián, David Kamenský, Diana Eliášová, Martina Jankovičová

Dvojice 9. místo - Martina Jankovičová, David Kamenský

Softbal - krajské finále 1. místo, republikové finále 5.místo
Michal Holobrádek, Luděk Opluštil, Tomáš Michalica, Alan Bartl, Lukáš Kubát, Vojtěch Forman, František Vágner, Barbora Lucká, George Harris, Viktor Opluštil, Vojtěch Kylián, Ondřej Kratochvíl

Zeměpisná olympiáda - kraj
Adam Dalibor Jurčík – 13. místo
Jakub Škrabal – 13. místo

Mladý Demosthenes – mluvený projev, 1.místo v kraji, postup do celostátního kola
Michal Kabát

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky