příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Home Školní aktivity Akce a události Školní rok 2012/2013 1.B - Školní výlet Lednice Apollo
1.B - Školní výlet Lednice Apollo PDF Tisk Email
14. červen 2013

14. - 15. 6. 2013

Děti z I.B strávily dva hezké a zajímavé dny na školním výletě, který pro ně připravila jejich třídní učitelka paní učitelka Eliška Ščuková ve spolupráci a s panem Kubátem z DDM Duhovka.

První den se všichni pěšky vypravili do turistické základny u Apolla. Po cestě lesem hráli zajímavé hry a sbírali zelené body. Odpoledne proběhlo také ve znamení her - střídaly se hry míčové, komunikační, paměťové a jiné. Kluci se vypravili na dřevo a připravili táborák. Děvčata zase pomáhala s přípravou večeře. Večer u ohýnku s opékáním špekáčků se opravdu vydařil. Na závěr dne děti ještě čekala noční hra a stezka odvahy. Prvňáčci ji zvládli a prokázali tak velkou statečnost. Po příjemně prožitém dnu zachumlaní ve spacáku spali všichni jako zabití.

Druhý den ještě děti čekala výprava k Apollonovu chrámu a po cestě ještě další hry, které si pro ně tentokrát připravili starší spolužáci z naší školy Lukáš Kubát a Honza Klika.

Poděkování patří paní Plodkové, která dětem odvezla zavazadla a pomáhala v kuchyni. Příští rok takový zajímavý výlet jistě zopakujeme.

Mgr. Eliška Ščuková

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky