příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Škola v přírodě Podmitrov PDF Tisk Email
30. duben 2012

Sedmdesát jedna dětí ze 4. tříd se ve dnech 30. 4. - 4. 5. 2012 zúčastnilo školy v přírodě v Lesním penzionu Podmitrov nedaleko Tišnova. Kromě třídních učitelů se o zábavu a náplň činností starali tři instruktoři ze Střediska volného času Duhovka z Břeclavi. Škola v přírodě se tentokrát nesla v duchu příběhu Asterix a Obelix – olympijské hry.

Děti měly možnost zažít noční „sudoku" hru v nedalekém lese, vyzkoušet si schopnost spolupráce při různých aktivitách, zahrát si stínové divadlo, ujít 17 km při celodenním výletě na hrad Pernštejn i ukázat svoje nejen fyzické schopnosti při netradiční olympiádě. Plnily také vědomostní a naukové úkoly, jejichž splnění si nechávaly zapsat do speciální „žákovské knížky" a za něž vždy večer dostávaly korálky (diamanty) do vlastnoručně vyrobených váčků.

Na závěr pobytu byli vyhodnoceni a odměněni nejlepší jednotlivci a nejlepší družstva v jednotlivých hrách. Za nasbírané korálky-diamanty si mohli „nakoupit" z hromady drobných sponzorských předmětů něco na památku.

Ke zdárnému průběhu školy v přírodě patří určitě i exkluzivní počasí, který po celý týden panovalo, a velmi příjemné prostředí.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky