příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Vánoční výtvarné dílny 2011 PDF Tisk Email
09. prosinec 2011

Jako každoročně, tak i letos byli žáci naší školy dopisem pozváni k předvánočnímu projektu, nazvanému "Vánoční výtvarné dílny". Děti si mohly vybrat z pěti dílen. Organizátorkami této akce byly paní učitelky Ščuková, Helešicová, Jurkovičová, Novotná a Malinová.

V týdnu od 5.12 do 9.12. 2011 se v ateliéru školy a ve třídách svítilo až do večerních hodin.Každý den se tvořilo jinou technikou – adventní věnce a výzdoba z přírodního materiálu, věnce z popcornu,Betlémy a výrobky ze slaného vizovického pečiva, různé vánoční dekorace a přáníčka, děti zdobily perníčky.

Pracovalo se s  obrovským nadšením a fantazií, atmosféra byla nádherná a výrobky ? Ty se dětem opravdu povedly. Až do Vánoc budou vystaveny na chodbě školy a potom si je děti odnesou domů jako dárečky pro ty, které mají rády.

Celotýdenní projekt na ZŠ Slovácká byl velmi náročný na přípravu, ale spokojení žáci jsou hlavní doménou naší školy.

Paní učitelkám patří velký dík, protože právě pětice výše jmenovaných každoročně již několik let věnuje jedno hezké odpoledne předvánočnímu tvoření.

Přejeme všem hezké Vánoce a dobrou pohodu v novém roce.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky