Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Běh naděje 2011 PDF Tisk Email
08. září 2011

Běhu naděje proti rakovině, který proběhl 8. 9. 2011 v Břeclavi, se zúčastnilo 334 lidí. Nejmladší účastnice se narodila teprve v roce 2009, nejstarší žena měla 90 let, uvedl pořadatel Martin Maťašovský. Naše škola tam měla tradičně největší zastoupení.

Během akce se vyhlašovali nejlepší sportovci z řad jednotlivců a kolektivů v rámci základních škol. Mezi oceněnými byli i naši žáci. V kategorii mladších žáků uspělo družstvo, které obsadilo 2. místo na republikovém finále v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (Severová, Bursíková, Jochmanová, Haladyová, Holobrádek, Redek, Balga a Kolínek). V jednotlivcích byl nejúspěšnější Michal Holobrádek, který to „měl všechno zadarmo", podle jeho slov. V každém případě svými výkony, nejen sportovními, vyhrál tuto kategorii.