příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Sběr papíru 2011 PDF Tisk Email
26. květen 2011

Ve čtvrtek 26. 5. 2011 se uskutečnil tradiční sběr papíru. Oproti loňskému roku nám přálo i počasí a tak celá akce proběhla hladce. Celkem se nám sešlo 10 tun papíru a vydělali jsme přes 23 000,- Kč.

Nejlepšími sběrači byli žáci 2.A, na 2. místě se umístila 4.A a třetí skončila 2.C. Za odměnu žáci obdrželi, mimo jiné, zmrzlinu a dorty. Dále jsme za vydělané peníze koupili 2 venkovní ping-pongové stoly.

Jak už je dobrým zvykem, mysleli jsme i na ty, co potřebují pomoc a adoptovali další zvířátko. Tentokrát je to liška obecná ze záchranné stanice ve Voticích, na kterou jsme přispěli částkou 3000,- Kč.

A proč právě liška? Nejenže potřebuje pomoci, ale také její rezavý kožíšek připomíná oranžovou barvu ve znaku naší školy – volba byla jasná.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se zúčastnili této akce, především ochotným rodičům. Úspěch sběrového dne je příkladem toho, jak spolupráce školy a rodičů funguje. Poděkování patří také klukům z 9. tříd, kteří nám celý den pomáhali, paní Svačinové za poskytnutí prostor pro uskladnění a všem třídám, které se v pátek podílely na nakládání sběru.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky