příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Home Školní aktivity Akce a události Školní rok 2010/2011 4.C - Výlet na Janohrad za odměnu
4.C - Výlet na Janohrad za odměnu PDF Tisk Email
04. listopad 2010
Bylo to pro nás pro IV. C velké překvapení, když nás manažerka Lodní dopravy Břeclav navštívila v naší třídě. Proč?

Paní učitelka Ščuková devíti žákům z naší třídy poslala výtvarné práce do soutěže „10 let lodní dopravy v Břeclavi ".

Monika Škrobáčková získala ve své kategorii 1. místo a Tereza Raddová čestné uznání. Všechny další obrázky se porotě také líbily a tak Cenu poroty získaly i další práce. A kdo byli ti úspěšní – Terezie Čermáková. Nikola Bartošová, Anna Čížková, Lenka Veselá, Jan Němčok, Adam Veverka a Ondřej Šindelář.

Poněvadž jsme byli nejúspěšnější třídou vůbec, dostali jsme jeden společný velký dárek – výlet lodí k Janohradu a zpět. Pod vedením zkušeného kormidelníka a kapitána zároveň jsme ve čtvrtek 4.11.2010 vypluli. Plavba byla klidná, po cestě nás nesužovaly bouře ani mořská nemoc. Písničky, hry, dobré buchty a svačinka, teplý čaj – protože posádka byla nezletilá tak bez rumu, u Janohradu ještě několik obrázků zříceniny a hurá na cestu domů.

Výlet by skvělý. Děkujeme.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky