příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Beseda se záchranářem PDF Tisk Email
27. květen 2008

Na naší škole nepodceňujeme připravenost žáků pro případné poskytnutí první pomoci. 27. 5. 2008 jsme k nám proto pozvali člena Záchranné služby ČR, mimo jiné bývalého žáka naší školy, pana Martina Šrahulka. Beseda se uskutečnila pro žáky prvního stupně.

Pan Šrahulek si s sebou přivezl spoustu pomůcek a cvičného materiálu, ale také skutečné záchranářské potřeby. Zajímavé byly video-ukázky z cvičných akcí záchranářů a praktické ukázky první pomoci. Žáky nejvíce zaujalo vyprávění ze skutečných záchranářských akcí, kterých se sám skutečně zúčastnil. Zároveň děti vyzval, aby nepřeceňovaly své síly a zbytečně tak neriskovaly své životy.

Akce byla velmi zajímavá a prospěšná. Panovi Šrahulkovi za ni patří poděkování.

Fotogalerie

Přejít do fotogalerie Skoč na začátek stránky